Zpět na úvod
Nahoru
Meditační pyramida

Jmenuji se Jaroslav Králík a jsem vaším průvodcem ve světě energetických zářičů
a celostních energetických programů.

Chci ukázat lidem, že jemnohmotná energie je nade všechny doktory a prášky. Pokud člověk využívá moudře tuto energii (označovanou např. jako pránu nebo Čchi), tak se tím docela dobře dokáže udržet zdravý.

Mým mottem je: “Dělej práci srdcem a vše ostatní přijde samo. ”Věřím v lidi, v dobro a ve spravedlnost. Také hlavně věřím v to, že každý má na světě nějaké poslání a to mé je navyšovat vibrace země a  léčit lidi. Na počátku mého příběhu stála nemoc mého táty. Tento silný prožitek mi ukázal cestu, na kterou bych jinak nevstoupil. Nyní předávám své poznání dál. Rád pomohu najít harmonii v životě i vám.

Energetické zářiče logo

Nabídka energetických produktů a služeb

Chcete zažít pozitivní vliv zářičů či procedur?

Naše prostředí je negativně ovlivněno například:

 • elektrosmogem z rozvodných sítí v domě a jeho okolí
 • geopatogenními zónami
 • proudící spodní vodou
 • tektonickými zlomy
 • mobilními operátory
 • globálním magnetickým polem zem
 • toxicitou mysli a stresem.

To vše a mnohé další snižuje vitalitu člověka a zamořuje jeho prostředí. V souhrnu způsobuje únavu a dlouhodobě může být následně skrytou příčinou nemoci. K odstranění těchto zátěží můžeme využít různých bioharmonizátorů biopolí.

Rád pomohu na základě svých zkušeností k nalezení ideálního řešení právě pro vás!

Orgonit

- JAK ORGONIT FUNGUJE -

Orgonit funguje podobně jako čistička vzduchu akorát s tím rozdílem že nefiltruje vzduch ale čistí přeměňuje energii z energie DOR na energii POR. Elektromagnetické záření po přeměně není tak škodlivé. Velice úspěšně minimalizuje působení geopatogenních zón. Viz níže orgonový pokus. Jedná se o směs kovových třísek zalitých v umělé pryskyřici. Organická pryskyřice energii přitahuje do sebe, ale zároveň je odrážena třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie. Při každém odražení se zvyšuje jeho vitální kvalita či frekvence nebo čistota, při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu. V přírodě se totiž jen zřídka vyskytuje ve své nejvyšší kvalitě a v prostředí, kde působí člověk se svou technikou, už vůbec ne.

- CO JE TO ORGONIT -

Jedná se o směs kovových třísek zalitých v umělé pryskyřici. Organická pryskyřice energii přitahuje do sebe, ale zároveň je odrážena třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie. Při každém odražení se zvyšuje jeho vitální kvalita či frekvence nebo čistota, při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu. V přírodě se totiž jen zřídka vyskytuje ve své nejvyšší kvalitě a v prostředí, kde působí člověk se svou technikou, už vůbec ne. Orgon je údajně otec magnetismu, elektřina je jeho dcerou. Má přímé spojení se svými dětmi podobně jako právě elektřina a magnetismus mezi sebou. Vždy spolu provází veškerý život. Orgon je médium pro vznik a šíření elektromagnetismu.(Podobně jako vzduch je médium pro šíření zvuku.)Existence této technologie po celém světě samozřejmě není náhoda. Jde o velmi rozsáhlý a organizovaný projekt kontroly veřejného mínění. Účelem je otupení veřejnosti a odvedení její pozornosti od věcí, které se týkají jejích práv a svobod nebo jednoduše od věcí, které „nemají vědět“.


- CO ORGONIT DOKÁŽE?    V JAKÝCH OBLASTECH ŽIVOTA LZE VYUŽÍT?


- ELEKTROSMOG - Neutralizuje disharmonické působení elektromagnetického záření veškeré elektroniky, venkovních vysílačů

- PATOGENNÍ ZÓNY - Velmi zmírňuje jejich nežádoucí působení tím, že je neutralizuje pod nebezpečnou mez = ideální řešení

- PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY - Zlepšuje a uklidňuje emoce a stresy doma, v kanceláři a sociálních prostorách všeho druhu. Podobně orgonit dokáže zrušit negativní energetické víry, které vznikly z extrémně negativních myšlenek nebo emocí lidí. Místa tragédií, vražd, válečných bojišť, hřbitovy, popraviště. Citliví lidé tyto místa velmi dobře vnímají a dokáží je poznat i když nemusí vědět co se tam vlastně stalo.


Orgonitové pyramidy

Orgonitové kužely

Ostatní orgonity

OrgonitOrgonit kužel

Meditační pyramidy

Způsob nastavení ovlivňuje její působení. Při klasickém nastavení, to je jednou stranou pyramidy na sever účinně harmonizuje prostředí. Při nastavení pyramidy tak, aby magnetická siločára magnetického pole země přecházela přes uhlopříčku pyramidy nasměrovanou sever- jih, vznikne účinný stimulátor magnetického pole v okolí pyramidy. Jeho dosah závisí na velikosti pyramidy.

Velká pyramida

Použita křišťálová pryskyřice s více krystaly a spirálami. Energeticky nejsilnější, jelikož má největší orgonity je použito 15 oboustraných  křišťálů ve spirále z měděného drátu a vyzařuje energií dovnitř i do okolí  pyramidy.
Váha pěti orgonitů cca 40 kg

Střední pyramida

Použita křišťálová pryskyřice. Méně menších minerálů a spirál. Energeticky velice silná energie i pro necitlivé lidi.  Vyzařuje energií dovnitř pyramidy i do dalekého okolí. Cca. 10 kg orgonitů.

Malá pyramida

Použita průhledná orto pryskyřice vyzařuje energií dovnitř pyramidy. Vhodná pro nenáročné klienty nebo pro ty co si pyramidu chtějí nejdříve vyzkoušet.

meditační pyramida
 • L
  Váha : cca. 40 kg

  Cena : Dohodou
 • M
  Váha : cca. 10 kg

  Cena : dohodou


 • S
  Váha : cca. 5 kg

  Cena : od 10 000 kč

Čakrový harmonizér pod lehátko

Harmonizuje a čistí energetické centra a navozuje příjemnou atmosféru.

Skládá se ze sedmi čakrových orgonitů (barvy podle čaker) na kterých je přidělaná vortexová spirála která energii roztočí a tím ji dělá léčivou. Uprostřed každé spirály je  oboustranný krystal křišťálu, který je naprogramovaný na frekvenci daného energetického centra. Celá konstrukce je z masivního dřeva a každá pyramida je pod svícena barvou dané čakry.(červená ,oranžová ,žlutá ,zelená atd.). • Cena: 9990 Kč
Objednat
Čakrový harmonizér pod lehátko

Léčba energií- harmonizace energetických center v pyramidě na uzemňovací podložce.

Terapie energií v pyramidě na uzemňovací podložce, srovnání energetických center uvolnění energetických bloků. Plus vysvětlení pojmů, povídání o energii, blocích a jejich působení na naše fyzické tělo. Doba terapie se lišší, ale většinou je to cca hodina a půl. Záleží na tom kolik má kdo v sobě energetických bloků.

 • Léčba energií
  Cena: 1 200 Kč
  Čas: cca. 1 hod. 30 min
Léčení reiki

Pobyt v pyramidě (s možností masáže)

Meditujte uvnitř pyramidy a vnímejte energii, kterou k Vám vyzařuje. Vhodné i pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

 • P
  Cena: 200 Kč
  Čas: cca. 30min.
 • P+M
  Cena: 500 Kč
  Čas: cca. 30min. s masáží
Meditační pyramida

Harmonizace pozemků a stavebních parcel (odstranění geopatogenních zón a elektro smogu).
Harmonizace prostorů, bytů a domácností.

Cena je individuální. Záleží na velikosti pozemku a počtu patogenních zón nebo Zón znečištěných elektro smogem.

Pokud se v blízkosti nás vyskytují takovéto zóny , mají na naše zdraví a kvalitu života destruktivní účinky.

Ještě mnohem horší je pokud máme geopatogenní zónu například v ložnici tam kde spíme. Po čase se stává že nám v těle vznikají disharmonie(bloky).
Odrušením tohoto záření nám zlepšuje kvalitu života. Nejsme tolik unavení když stáváme a během celého dne máme lepší náladu snadněji se udržují konstruktivní myšlenky. Snadno se nám usíná a mnohem lépe se nám spí.

Analýza daného místa podle půdorysu, dále zakreslení spodních vod a geopatogenních zón.
Podle toho výpočet nákladů a nabídka postupu pro eliminaci těchto vlivů.

Napište mi zprávu

Najdeme pro vás společně to nejlepší řešení přímo na míru. Jsem zastáncem vysoce individuálního přístupu.

Každému věnuji potřebný čas na to, aby byl konečný produkt dokonalý.


Co spolu pro váš kvalitnější život uděláme nyní?

Pole označené *hvězdičkou jsou povinná.
Děkuji za projevenou důvěru. Moc si toho vážím.
Ajaj, něco se nepovedlo. Zkuste to prosím ještě jednou. Děkuji Vám.