Energetické zářiče logo

Dobrý den,
jsem Jaroslav Králík a rád bych
s vámi sdílel celý můj příběh.

Bod odrazu

Moje cesta za novým poznáním začala někdy na podzim roku 2015, kdy byla mému tátovi diagnostikována rakovina. Přesněji řečeno glioblastom v mozku. Doktoři nám řekli, že má maximálně půl roku života. Jak to tak bývá, tak jsem se s tím nechtěl smířit. Tátovi jsem vymlouval chemoterapii a začal jsem hledat jiná řešení. On se tomu nebránil a věřil mi. Zkoušeli jsme různé přístupy od Fénixových slz až po MMS. Postupně se však tátův stav zhoršoval. Sám totiž nechtěl udělat vůbec nic navíc, od omezení cigaret až po úpravu jídelníčku. Řekl mi, že pokud má něco udělat, tak musí poznat alespoň jednoho člověka, který se z rakoviny zcela vyléčil i přes tvrzení doktorů. V té době začalo mé pátrání.

Setkání s Michalem

Zanedlouho jsem na takového člověka narazil. Jmenuje se Michal a za pomoci zeleninových a ovocných šťáv vyléčil z rakoviny plic svoji mámu. Neváhal jsem a Michala oslovil. Byl velice ochotný. Povyprávěl jsem mu o našem problému a domluvili jsme si u nás schůzku. Přivezl i svoji vyléčenou mámu. Michal vzal tátu dolů do pokoje, kde mu promluvil do duše a zároveň mu na mém masážním lehátku udělal REIKI. Nicméně mi Michal říkal, že je to v této situaci těžké.Když se zeptal mého táty, aby mu řekl aspoň tři důvody, proč by chtěl žít, tak nedokázal říct ani jeden. Už jen to mluví samo o sobě za všechno. Táta zkusil všechny možné přístupy. U žádného vyžadována vyšší snaha a jídla se vzdát nechtěl ani za cenu svého života. Tak alespoň kývl na to REIKI.

Cesta k REIKI

V té době jsem ještě neměl ponětí, co to je. Táta říkal, že to bylo velice příjemné. Jeden REIKI terapeut byl i přímo ve Vyškově, tak jsme další terapii domluvili s ním. Na intenzivní docházku jsme bohužel neměli finance. Rozhodl jsem se tedy REIKI zkusit sám.

To jsem ještě netušil, že pokud se duše rozhodne sama odejít, tak prostě odejde. Nikdo a nic kromě duše samotné to neovlivní. Ano, jak tušíte, táta o pár měsíců později odešel.

To byl ten okamžik, kdy se mi zcela změnil život díky mému tátovi a všemu, čím jsme si na sklonku jeho života prošli. Už vím, že duše nikdy neumírá. Tátova nemoc mi ukázala cestu, na kterou bych jinak nevstoupil.

Byl jsem sice ateista, i tak jsem na cestu REIKI samozřejmě vykročil. V ten den byl zrovna velmi silný úplněk. Byl jsem u Michala v bytě, kde mi zasvěcení udělal. V ten moment jsem začal cítit nepopsatelnou energii a uvěřil. I přes nové pocity a vnímání jsem v ten moment věděl, že je to se mnou od počátku. Zcela jsem se do toho ponořil. Experimentoval jsem s energií a vším, kde se energie kumuluje. Nejvíce mě zaujaly pyramidy. Jednou, když byl Michal u nás, tak jsme na téma pyramid zabrousili. Řekl, že by jednu takovou chtěl mít na své zahradě. Pyramidu jsem mu postavil a ta energie v ní byla nepopsatelná. Opravdu síla!

Jak plynul čas tak jsem si postupně udělal všechny stupně REIKI, až se ze mě stal Mistr REIKI.

Pokud chcete poznat blíž i Michala a jeho příběh, najdete jej zde.

V dnešní době se zabývám stavbou pyramid, výrobou orgonitů, orgonitových pyramid a vlastně všeho, co je nějakým způsobem spojeno z energií. Z Michala je dnes můj velmi dobrý přítel, za kterého jsem tátovi velmi vděčný.


Pomáhat lidem se stalo mou životní misí. 

Co mohu udělat pro vaši jedinečnou cestu ke zdraví? 


Napište mi!

Napište mi zprávu

Najdeme pro vás společně to nejlepší řešení přímo na míru. Jsem zastáncem vysoce individuálního přístupu.

Každému věnuji potřebný čas na to, aby byl konečný produkt dokonalý.


Co spolu pro váš kvalitnější život uděláme nyní?

Pole označené *hvězdičkou jsou povinná.
Děkuji za projevenou důvěru. Moc si toho vážím.
Ajaj, něco se nepovedlo. Zkuste to prosím ještě jednou. Děkuji Vám.