Energetické zářiče Jaroslav Králík na Firmy.cz
Energetické zářiče logo

Dobrý den,
jmenuji se Jaroslav Králík a rád bych
s vámi sdílel celý můj příběh.

Bod odrazu

Moje cesta za novým poznáním začala někdy na podzim roku 2015, kdy byla mému tátovi diagnostikována rakovina. Přesněji řečeno glioblastom v mozku. Doktoři nám řekli, že má maximálně půl roku života. Jak to tak bývá, tak jsem se s tím nechtěl smířit. Tátovi jsem vymlouval chemoterapii a začal jsem hledat jiná řešení. On se tomu nebránil a věřil mi. Zkoušeli jsme různé přístupy od Fénixových slz až po MMS. Postupně se však tátův stav zhoršoval. Sám totiž nechtěl udělat vůbec nic navíc, od omezení cigaret až po úpravu jídelníčku. Řekl mi, že pokud má něco udělat, tak musí poznat alespoň jednoho člověka, který se z rakoviny zcela vyléčil i přes tvrzení doktorů. V té době začalo mé pátrání.

Setkání s Michalem

Zanedlouho jsem na takového člověka narazil. Jmenuje se Michal a za pomoci zeleninových a ovocných šťáv vyléčil z rakoviny plic svoji mámu. Neváhal jsem a Michala oslovil. Byl velice ochotný. Povyprávěl jsem mu o našem problému a domluvili jsme si u nás schůzku. Přivezl i svoji vyléčenou mámu. Michal vzal tátu dolů do pokoje, kde mu promluvil do duše a zároveň mu na mém masážním lehátku udělal REIKI. Nicméně mi Michal říkal, že je to v této situaci těžké.Když se zeptal mého táty, aby mu řekl aspoň tři důvody, proč by chtěl žít, tak nedokázal říct ani jeden. Už jen to mluví samo o sobě za všechno. Táta zkusil všechny možné přístupy. U žádného vyžadována vyšší snaha a jídla se vzdát nechtěl ani za cenu svého života. Tak alespoň kývl na to REIKI.

Cesta k REIKI

V té době jsem ještě neměl ponětí, co to je. Táta říkal, že to bylo velice příjemné. Jeden REIKI terapeut byl i přímo ve Vyškově, tak jsme další terapii domluvili s ním. Na intenzivní docházku jsme bohužel neměli finance. Rozhodl jsem se tedy REIKI zkusit sám.

To jsem ještě netušil, že pokud se duše rozhodne sama odejít, tak prostě odejde. Nikdo a nic kromě duše samotné to neovlivní. Ano, jak tušíte, táta o pár měsíců později odešel.

To byl ten okamžik, kdy se mi zcela změnil život díky mému tátovi a všemu, čím jsme si na sklonku jeho života prošli. Už vím, že duše nikdy neumírá. Tátova nemoc mi ukázala cestu, na kterou bych jinak nevstoupil.

Byl jsem sice ateista, i tak jsem na cestu REIKI samozřejmě vykročil. V ten den byl zrovna velmi silný úplněk. Byl jsem u Michala v bytě, kde mi zasvěcení udělal. V ten moment jsem začal cítit nepopsatelnou energii a uvěřil. I přes nové pocity a vnímání jsem v ten moment věděl, že je to se mnou od počátku. Zcela jsem se do toho ponořil. Experimentoval jsem s energií a vším, kde se energie kumuluje. Nejvíce mě zaujaly pyramidy. Jednou, když byl Michal u nás, tak jsme na téma pyramid zabrousili. Řekl, že by jednu takovou chtěl mít na své zahradě. Pyramidu jsem mu postavil a ta energie v ní byla nepopsatelná. Opravdu síla!

Jak plynul čas tak jsem si postupně udělal všechny stupně REIKI, až se ze mě stal Mistr REIKI.

Pokud chcete poznat blíž i Michala a jeho příběh, najdete jej zde.

V dnešní době se zabývám stavbou pyramid, výrobou orgonitů, orgonitových pyramid a vlastně všeho, co je nějakým způsobem spojeno z energií. Z Michala je dnes můj velmi dobrý přítel, za kterého jsem tátovi velmi vděčný.


Pomáhat lidem se stalo mou životní misí. 

Co mohu udělat pro vaši jedinečnou cestu ke zdraví? 


Napište mi!

Vaše spokojenost mě žene vpřed

Ve svém oboru se pohybuji již mnoho let a zakládám si na tom, aby nebyl ani jeden jediný zákazník nespokojený. Vašich upřímných referencí si velmi vážím; jsou pro mě nejvyšší odměnou.

Spokojený zákazník je nevětší odměnou

Dobrý den, pan Králík je velmi šikovný a nadšený pro svou práci, jeho orgonity jsou krásné a silné. Úžasně vnímá svět energií, které nás obklopují. Své orgonity vyrábí "na míru" a s láskou. Cítím v jejich blízkosti dobrou energii. Jeho přístup je přátelský a laskavý. Pobyt u něho v pyramidě byl pro mě též příjemným novým zážitkem. Děkuji za vse!

Renata B.

Tímto bych ráda moc poděkovala za výrobu orgonitu “na míru” přímo pro mě podle mých oblíbených kamenů a podle nacítění se na moji osobu 😊 orgonit má velkou sílu a je to pro mě velký pomocník při meditacích a krásně harmonizuje prostor v kterém spím. Všem kdo přemýšlí o pořízení orgonitu moc doporučuji, určitě splní nad míru Vaše očekávání. 😊

Martina Š.

Vaše pyramidy jsou úžasné, můžu je vřele doporučit všem, kteří chtějí začít se sebou něco dělat, mít lepší náladu, radostnější život a tím pádem i lepší zdraví. 😊

Jaroslava

Dobrý den,za pyramidku jsem moc ráda,má se u mě dobře,jde z ní cítit skvělá energie a mnohem lépe se mi spí ještě jednou děkuji. 😊

Hana R.

Od pana Králíka jsme zakoupili velkou orgonitovou pyramidu, která v podstatě ze dne na den zlepšila významně zdravotní stav všech členů rodiny. Po její další aktivaci a posílení přidáním dalších orgonitů v pyramidální sestavě na pozemku zahrady se její účinek znásobil, a byl citelně znát i v mé ordinaci, vzdálené 15km. S odstupem času vnímám pozitivní účinky energie orgonitů a pyramid nejen na fyzické a psychické zdraví, ale i na kvalitu vody a okolního prostředí celkově. Děkuji panu Králíkovi.

Kateřina K.

Od pana Králíka jsem si nechal vyrobit velký orgonit na míru, na zrušení závisti sousedů, která roky blokovala úspěšný rozvoj mého domu. Pan Králík k výrobě přistupuje velmi zasvěceně a pyramida je prostě nádherná už na pohled. Hned po první noci pociťujeme klid, dostatek energie a těšíme se, že rekonstrukce budou teď už probíhat hladce a bez věčných komplikací a problémů. Dodání bylo poměrně rychlé, komunikace výtečná, rád jsem si nechal poradit.”

Daniel B.

Napište mi zprávu

Najdeme pro vás společně to nejlepší řešení přímo na míru. Jsem zastáncem vysoce individuálního přístupu.

Každému věnuji potřebný čas na to, aby byl konečný produkt dokonalý.


Co spolu pro váš kvalitnější život uděláme nyní?

Pole označené *hvězdičkou jsou povinná.
Děkuji za projevenou důvěru. Moc si toho vážím.
Ajaj, něco se nepovedlo. Zkuste to prosím ještě jednou. Děkuji Vám.